Poziv Gromovima na marijansko Hodočašće hrvatskih branitelja Sisačke biskupije

0
921

Sisačka biskupija organizira hodočašće hrvatskih branitelja u marijansko svetište Majke Milosrđa koje će se održati u subotu, 28. lipnja 2014. godine u Kloštar Ivaniću. Hodočašće će predvoditi mons. dr. Vlado Košić, biskup sisački.

Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ sudjelovat će na ovom hodočašću. Zainteresirani članovi URV 2. gbr Gromovi i ratni veterani Gromovi trebaju se javiti tajniku Udruge Branku Kolariću zbog prijave za prijevoz autobusom iz Siska (mob: 099/805-7231). O mjestu i vremenu polaska autobusa bit ćete upoznati prilikom prijave kod tajnika.

Zamoljavamo (sukladno mogućnostima) nazočnost ratnih veterana Gromova u vojnoj odori.

Program hodočašća:

15:00 Dolazak branitelja hodočasnika u Park hrvatskih branitelja u Kloštar Ivaniću

16:00 Polaganje vijenaca

16:30 Komemoracija

17:00 Molitveno-pokornička procesija

18:00 Sveto misno slavlje – predvodi mons. dr. Vlado Košić, biskup sisački

19:00 Zajedničko druženje

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here