Poštanska markica 2. gardijske brigade Gromovi

0
1951

Hrvatska pošta izdala je seriju poštanskih markica „Hrvatski Domovinski rat – Gardijske brigade. U ovoj seriji Hrvatska pošta izdala je poštansku markicu 1. hrvatskog gardijskog zdruga, 2. gardijske brigade „Gromovi“, 3. gardijske brigade „Kune“ i 4. gardijske brigade „Pauci“.

Motivi: amblem 1. hrvatskog gardijskog zdruga amblem 2. gardijske brigade „Gromovi“ amblem 3. gardijske brigade „Kune“ amblem 4. gardijske brigade „Pauci“ Autori amblema: Ika Škomrlj i Dženisa Pecotić (1. hrvatski gardijski zdrug). Autor zastave i grba Ureda predsjednika RH: Miroslav Šutej. Digitalna obrada: Božo Kokan Božo Kokan (2. gardijska brigada „Gromovi“ i 3. gardijska brigada „Kune“) Milivoj Novak (4. gardijska brigada „Pauci“) Marke su izdane u arčićima od 6 maraka s jednim privjeskom, a Hrvatska pošta izdala je i prigodnu omotnicu prvog dana (FDC).

Serija poštanskih markica izdana je u ožujku i u opticaju su te se mogu nabaviti u Hrvatskoj pošti. Više o tome na: https://www.posta.hr/pregled-postanskih-maraka/195?m=54701

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here