Podjela ZELENIH BERETKI pripadnicima bojne Gromovi

0
2111

Polaznicima 34., 35. i 36 specijalističkog kampa vojne obuke, novim pripadnicima bojne Gromovi, povodom obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 25. obljetnice VRO “OLUJA 95” svečano su podijeljene  ZELENE BERETKE  kod spomenika pukovniku Predragu Matanoviću i suborcima na Senjaku u Petrinji.

ZELENE BERETKE  svečano su podijelili zapovjednik 2.mb Gromovi pukovnik Ivan Radić, zamjenik  zapovjednika bojne bojnik Vlatko Klarić, prvi dočasnik bojne stožerni narednik Željko Lukačević i potpredsjednik udruge URV 2. GBR GROMOVI i predsjednik URV 2. GBR GROMOVI Podružnice Sisačko-moslavačke županije Nenad Bužanić.

Poslije svečane podjele ZELENIH BERETKI pripadnici bojne Gromovi predvođeni prvim dočasnikom bojne stožernim narednikom Željkom Lukačevićem sa državnom zastavom,  zastavama 2.gbr Gromovi i 2.mb Gromovi od spomenika pukovniku Predragu Matanoviću i suborcima na Senjaku u hodnoj koloni stigli su u crkvu Svetog Lovre gdje su prisustvovali Svetoj misi za Domovinu, za sve poginule, nestale, umrle Hrvatske branitelje i misi zadušnici za pukovnika Predraga Matanovića.

Tekst: Nenad Bužanić

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here