Po pozivu URV 1. Hrvatski gardiski zdrug, sudjelovali smo na obilježavanju 33. godišnjice osnutka Bojne Zrinski i 30. godišnjice osnutka 1. hrvatskog gardiskog zdruga

0
226

Navedenog dana po pozivu URV 1. Hrvatski gardiski zdrug, sudjelovali smo na obilježavanju 33. godišnjice osnutka Bojne Zrinski i 30. godišnjice osnutka 1. hrvatskog gardiskog zdruga, u crkvi Sveta Mati Slobode Jarun, Zagreb.

Izaslanstvo su sačinjavali Predsjednik Zagrebačke podružnice gospodin Dubravko Petrović, članovi Željko Makek i Božidar Kovačić u društvu članova svojih obitelji i našeg Groma, generala Zvonka Peternela kao izaslanika Generalskog zbora.

Misno slavlje predvodio je vojni biskup msgn. Jure Bogdan u zajedništvu sa svečenicima i trajnim đakonom.

Aktivno u misnom slavlju u svojstvu pontifikalne asistencije sudjelovao je i naš član, što je velika čast za našu Udrugu.

Izvješće sastavio tajnik Božidar Kovačić

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here