Operacija „Maslenica“ – Sjećanja sudionika

0
1086

 

Hrvatski memorijalno-dokumentacijski centar Domovinskog rata izdao je  8 knjigu memoarskog gradiva Domovinski rat 1990. – 1995. – Operacija „Maslenica“sjećanja sudionika. Kako bi se knjiga predstavila široj javnosti diljem naše domovine organiziraju se predstavljanja knjige.

Pozivamo Vas na predstavljanje knjige Operacija „Maslenica“ – sjećanja sudionika sve vas drage prijatelje, hrvatske branitelje, veterane Gromova. Predstavljanje knjige održat će se 10. travnja 2015.g. u Dugom Selu u Gradskoj vijećnici, J. Zorića 1,  s početkom u 18,00 sati.

Na predstavljanju o knjizi će govoriti autori knjige Tomislav Šulj i Vladimir Brnardić, urednik knjige dr.sc. Ante Nazor ravnatelj Hrvatskog-memorijalno-dokumentacijskog centra Domovinskog rata. Kao sudionici vremena i ovog povijesnog događanja govorit će veterani 1. pb, 2. gbr Gromovi umirovljeni brigadir Miodrag Demo i umirovljeni pukovnik Boris Jacović.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here