Operacija „Maslenica“ – predstavljanje knjige

0
1304

Hrvatski memorijalni centar Domovinskoga rata predstavit će knjigu  Operacija „Maslenica“ autora Tomislava Šulja i Vladimira Brnardića.

Nakon dokumentarca o operaciji „Maslenica“  napisana je i knjiga  u kojoj se javnosti  na bolji način prikazuje  važnost ove vojne operacije iz Domovinskoga rata kao i značaja 2. gbr „Gromovi“ u obrani Novigrada u operaciji „Maslenica“.

Predstavljanje knjige održati će se na sajmu knjiga Interliber, Zagrebački Velesajam   u paviljonu 6,  u srijedu 12. studenog 2014.g. u 14,00 sati.

O knjizi će uz autore Tomislava Šulja  i Vladimira Brnardića govoriti Boris Jacović zapovjednik TG 2. gbr „Gromovi“ u operaciji „Maslenica“, Josip Klemm pripadnik Združenih snaga  specijalne policije  i Ante Nazor ravnatelj HMDCDR.

Pozivamo sve ratne veterane  2. gbr  „Gromovi“  kao i sve hrvatske branitelje da dođu na predstavljanje ove hvale vrijedne knjige.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here