Održana izvanredna izborna skupština Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi

Na izvanrednoj izbornoj Skupštini Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi održanoj 21. veljače 2024. godine za novog predsjednika Udruge izabran je Nenad Bužanić.

Donijeta je odluka o razrješenju dugogodišnjeg predsjednika Ivana Krupeca na temelju vlastitog zahtjeva, uz novoizabranog predsjednika izabrani su i novi članovi Upravnog odbora i Nadzornog odbora.

Sjednica je završila govorom novoizabranog predsjednika Nenada Bužanića koji se zahvalio svom prethodniku Ivanu Krupecu na dugogodišnjem trudu i radu, izrazio je svoju zahvalnost na ukazanom povjerenju te naveo kako će se zajedno s ostalim članovima udruge posvetiti ostvarivanju zajedničkih ciljeva i doprinositi zajednici te da se raduje uspješnom partnerstvu kojeg će zajedno graditi.