Održana izvanredna izborna skupština Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi

0
665

Na izvanrednoj izbornoj Skupštini Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi održanoj 21. veljače 2024. godine za novog predsjednika Udruge izabran je Nenad Bužanić.

Donijeta je odluka o razrješenju dugogodišnjeg predsjednika Ivana Krupeca na temelju vlastitog zahtjeva, uz novoizabranog predsjednika izabrani su i novi članovi Upravnog odbora i Nadzornog odbora.

Sjednica je završila govorom novoizabranog predsjednika Nenada Bužanića koji se zahvalio svom prethodniku Ivanu Krupecu na dugogodišnjem trudu i radu, izrazio je svoju zahvalnost na ukazanom povjerenju te naveo kako će se zajedno s ostalim članovima udruge posvetiti ostvarivanju zajedničkih ciljeva i doprinositi zajednici te da se raduje uspješnom partnerstvu kojeg će zajedno graditi.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here