Održan treći sastanak s projektnim partnerima

0
838

Održan je treći sastanak s partnerskima udrugama koje su uključene u realizaciju projekta „Budimo zajedno“ (UP.02.2.2.10.0034). Radi se o Udruzi specijalne policije iz DR RH, Zboru udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi i Udruzi „Rast“.

Sam projekt sufinanciran je putem Europskog socijalnog fonda i Ministarstva hrvatskih branitelja. Posvećen je poboljšanju kvalitete života hrvatskih branitelja u Zagrebačkoj, Karlovačkoj, Sisačko-moslavačkoj i Krapinsko-zagorskoj županiji.

Treći sastanak je održan 29. srpnja 2020. godine u poslovnom prostoru Udruge za provedbu Projekta. Voditelj projekta izvjestio je partnerske udruge o provedenim aktivnostima u projektu i budućim aktivnostima projekta te problemima na koje je udruga naišla tijekom provedbe.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here