URV 2. gbr Gromovi održala IX. redovni godišnji Zbor udruge

0
1192

 

U  subotu 17. ožujka u Velikoj Mlaki održan je IX. redovni  izvještajni Zbor Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi. Prije održavanja Zbora udruge, Zagrebačka podružnica održala je svoj redovni godišnji izvještajni Zbor.

Zbor udruge otpočeo je  intoniranjem himne Republike Hrvatske  i odavanjem počasti poginulim Gromovima, hrvatskim braniteljima, prvom hrvatskom predsjedniku RH dr. Franji Tuđmanu i nedavno preminulom generalu Petru Stipetiću. Predsjednik udruge Ivan Krupec otvorio je IX. redovni izvještajni Zbor udruge. Prigodnim riječima pozdravi je sve nazočne te im zaželio dobrodošlicu na Zboru.

Svojom nazočnošću Zbor su uveličali dragi gosti; izaslanik gradonačelnika Grada Zagreba gospodin Miodrag Demo, predsjednik MO Velika Mlaka Ivan Miličević, predstavnici DVD-a Velika Mlaka, predsjednica Društva žena V. Mlaka gospođa Marija Kriličić, te predsjednik Udruge veterana „Josip Zidar“ iz V. Mlake gospodin Mirko Karađija i predsjednik Udruge hrvatskih branitelja iz Velike Gorice gospodin Goran Kriličić.

Zboru su podnijeta izvješća; Izvješće o radu URV 2. gbr Gromovi za 2017. godinu, Izvješće o financijskom poslovanju udruge u 2017.godini, Plan rada i financijski plan za 2018. i 2019.godinu, te Izvješće Suda časti i Nadzornog odbora udruge. Sva podnijeta izvješća su usvojena od strane Zbora.

Nakon održanog službenog dijela izvještajnog  Zbora,  veterani Gromova i njihovi gosti nastavili su  druženje u ugodnoj atmosferi.

foto: Ž. Makek,

tekst: B.Kolarić

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here