Održan je XV redovni godišnji izvještajni Zbor

XV redovni godišnji izvještajni Zbor

Utorak 27. rujna 2022. godine u Ustanova za sveobuhvatnu skrb “Tigrovi”, Stari Hrast 55, s početkom u 18:00 sati održana je redovni godišnji izvještajni Zbor.

Zborom, sukladno Poslovniku o radu Zbora, rukovodilo je radno predsjedništvo na čelu s predsjednikom udruge Ivanom Krupec i dopredsjednicima, Dubravko Petrović, Nenad Bužanić, Milan Valentić i Zvonimir Kantolić.

Na samom početku sve prisutne Gromove pozdravio je ravnatelj Ustanove gospodin Ervin Škacan.

Predsjednik je uvodno istaknuo da je to ujedno i mali jubilej XV. godina postojanja Udruge gdje je kroz taj period napravljeno dosta i puno projekata je provedeno.

Podnesena su izvješća o radu, financijskom poslovanju, Nadzornog odbora i Suda časti koja su nakon rasprave jednoglasno usvojena.

Prezentiran je i Plan rada za 2023. godinu kao i financijski plan usklađen sa EUR valutom koja je od 01. siječnja 2023. godine službena novčanica i za RH kao punopravnu članicu EU.

Na kraju Zbora uručene su zahvalnice i majice Gromova nogometnoj ekipi Gromova koju vodi Božo Ćurić

U nastavku svi zajedno nastavili smo se družiti u svečanom tonu uz prigodni domjenak.

Tekst: Ivan Krupec