Održan je redovni izvještajni Zbor Karlovačke podružnice

0
1267

U Bariloviću 19. siječnja održan je redovni izvještajni Zbor podružnica Karlovačke županije, Urv 2. gbr Gromovi.

Zbor je prigodnim pozdravnim riječima otvori predsjednik podružnice karlovačke županije Milan Valentić. Zbor je prihvatio sva podnijeta izvješća i prijedlog plana rada i financijskog proračuna  za 2019. godinu.

Svojom nazočnošću Zbor su uveličali  predstavnici lokalne uprave i samouprave, te predstavnici braniteljskih udruga s područja karlovačke županije. Uz uzvanike na zboru su nazočili i predstavnici Zagrebačke, Sisačko-moslavačke i Krapinsko-zagorske podružnice koje je predvodi predsjednik udruge Ivan Krupec. Nakon službenog dijela Zbora u zajedništvu nastavljeno je druženje veterana Gromova i gostiju.

foto: F. Mlinarić

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here