Održan je izborni zbor Kluba OKB-a URV 2. GBR ˝GROMOVI˝

Dana 12.06.2021 u Puščanskoj Dubravi, održan je sastanak Kluba OKB_a URV 2. GBR ˝GROMOVI˝.
Cilj sastanka je bio :
– izbor novog Upravno Odbora Kluba
– druženje članova i simpatizera Kluba
.
Sastanku je nazočilo 24. člana Kluba i Predsjednik URV 2. GBR ˝Gromovi˝gosp. Ivan Krupec te Predsjednik Zagrebačke podružnice gosp. Dubravko Petrović.
Usuglašen je Dnevni red te je Predsjednik Kluba OKB-a upoznao Članove sa pojedinom točkom.
.
1- Izvješće Predsjednika Kluba OKB-a o radu i djelovanjima Kluba u predhodnom četverogodišnjem periodu – izvješće prihvačeno jednoglasno
.
2- Izbor novog Predsjednika, dopredsjednika, tajnika te četiri člana upravnog odbora.
– novi – stari Predsjednik Damir Maršanić
– novi dopredsjednik Božidar Očić umjesto Željka Domše
– novi – stari Tajnik Renato Brković
– članovi UO Damir Veverec, Zdravko Grden, Ivica Žeger umjesto Siniše Grošeka , Biljana Vrkašević umjesto Davora Pintara.
 Planovi Kluba do kraja godine – usvojeno jednoglasno
4- Dodjela ˝Zahvalnica˝ zaslužnim članovima Kluba povodom 30. obljetnice osnutka 2. GBR ˝GROMOVI˝ .