Održan drugi sastanak s projektnim partnerima

0
821

Održan je drugi sastanak s tri partnerske udruge projekta „Budimo zajedno“ (UP.02.2.2.10.0034) sastavljenih od Udruge specijalne policije iz DR RH, Zbora udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi i Udruge „Rast“. Projekt „Budimo zajedno“ je sufinanciran sredstvima Europskog socijalnog fonda i Ministarstva hrvatskih branitelja i posvećen je poboljšanju kvalitete života hrvatskih branitelja u četiri županije (Zagrebačka, Karlovačka, Sisačko-moslavačka i Krapinsko-zagorska).

Sastanak je održan 26. lipnja 2020. godine u poslovnom prostoru Udruge za provedbu Projekta. Voditelj projekta izvjestio je partnerske udruge o provedenim aktivnostima u projektu i koordinaciji budućih aktivnosti te potrebnim promjenama i prilagodbama.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here