Odavanje počasti prvom predsjedniku RH dr. Franji Tuđmanu (Foto)

0
895

Od jutarnjih sati tisuće domoljuba, branitelja, stranaka, udruga i pojedinaca pristiglih iz gotovo svih dijelova Republike Hrvatske i BiH, odaju počast prvom hrvatskom predsjedniku i prvom vrhovnom zapovjedniku OS RH, dr. Franji Tuđmanu povodom njegove 14. godišnjice smrti. Brojni ratni veterani 2. gardijske brigade od jutra dolaze na zagrebački Mirogoj, na mjesto posljednjeg počivališta utemeljitelja RH i odaju mu dužno poštovanje paleći svijeće i polažući cvijeće. U 10 sati predstavnici Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ i Udruge „Crne mambe“ zajedno s braniteljima Grada Zagreba, u organizaciji Kluba veterana 148. brigade HV zapalili su svijeće na grob Franje Tuđmana. Zajedničku molitvu predvodio je vojni kapelan Počasno zaštitne bojne, o. Zdravko Barić. Riječi zahvale, budeći uspomene na predsjednika Tuđmana izrekao je dramski umjetnik prof. Joško Ševo.

Fotogalerija:

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here