Odana počast prvom predsjedniku RH dr. Franji Tuđmanu (Foto)

0
1157

Od ranih jutarnjih sati na grobu prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana na zagrebačkom Mirogoju, na njegovu 13. obljetnicu smrti smjenjuju se skupine branitelja, predstavnika udruga, političkih stranaka, domoljuba, građana i drugih, gdje odaju počast utemeljitelju Hrvatske države i prvom predsjedniku RH. U ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ počast je odala delegacija Udruge na čelu s dopredsjednikom umirovljenim pukovnikom Željkom Ćubelom. Zajedno sa Zborom udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi i Udrugom specijalne policije, te generalima Antom Gotovinom i Mladenom Markačom zapaljene su svijeće i u spomen na sve poginule i nestale u Domovinskom ratu na spomeniku „Glas hrvatske žrtve – Zid boli“.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here