Obilježena 30. godišnjica VRO “VIHOR

Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi, klub OKB-a, Udruga specijalne jedinice policije OSA Sisak, Kluba veterana Domovinskog rata 102. brigade HV-e Novi Zagreb i Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata – Ogranak Glina u zajedništvu su obilježili 30. obljetnice VRO “VIHOR”

u zajedništvu sa obiteljima poginulih u VRO “VIHOR” odala se počast poginulim u VRO “VIHOR” polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća.

Odavanju počasti ispred Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi prisustvovali su predsjednik  Ivan Krupec, predsjednik podružnice  Sisačko-moslavačke županije Nenad Bužanić, predsjednik kluba OKB-a Damir Maršanić

Ispred Udruga specijalne jedinice policije OSA Sisak počast su odali Željko Gršić i Damir Panežić.

Predstavnici 78. samostalne bojne Glina i Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata – Ogranak Glina, Marko Sremić i Stjepan Kostanjević.

Ispred  Kluba veterana Domovinskog rata 102. brigade HV-e Novi Zagreb počast su odali Stjepan Koren, Srećko Blažina i Zvonko Blagus.

U ime Sisačko-moslavačke županije počast je odao dožupan Mihael Jurić.

Nakon obilježavanja otišli smo u Gračanicu Šišinečku i položili vijence i svijeće kod spomen ploče poginulim tenkistima.

Počast su odali obitelji poginulih, predstavnici udruga, veterani 55. tenkovske čete,   Zavičajni klub Ivan Kežman Gračanica Šišinečka,  i mještani.

Održana je i misa zadušnica za poginule tenkiste i sve Hrvatske branitelje koju je vodio vlč. Vedran Pejak-Pašić.

podjeljene su i zahvalnice nakon kojih je uz druženje pripremljen skromni domjenak.