Obilježena 25. obljetnica OKB-a Karlovac

0
1012

naslovna_ii

U organizaciji pripadnika oklopnih postrojbi Grada Karlovca, 14. studenog obilježena je 25. obljetnica osnivanja oklopnih postrojbi Grada Karlovca. Na početku obilježavanja izaslanstva su položila vijence i zapalila svijeće kod spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima u Karlovcu. Izaslanstvo Kluba OKB-a 2. gbr Gromovi, URV 2. gbr Gromovi koje je predvodio predsjednik Kluba Damir Maršanić  i izaslanstvo karlovačke podružnice sudjelovali su  na ovoj svečanosti. Tom prigodom izaslanstvo je  obišlo i grobove poginulih pripadnika Oklopne bojne na karlovačkom području. I ovo je bila prilika za susrete i zajedništvo, posebno je bio dirljiv susret  hrvatskih branitelja a  koji se nisu vidjeli više od dvadeset-ak godina.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here