Obilježen Dan OKB-a 2.gbr “Gromovi”

0
1125

Dana 26.10.2019 U Gornjoj Stubici održan je, četvrti po redu, Dan OKB-a 2. GBR ˝GROMOVI˝.

Slavlju Tenkista  ˝GROMOVA˝  nazoćili su, osim lokalnih vlasti Gornje Stubice, Gosp. Načelnik Jasmin Krizmanić, lokalni predstavnici tiska, Udruga branitelja Sv. Juraj  G.Stubica , HVIDRA Martinska ves sa pripadnikom naše udruge gosp. Petkovićem,kao predsjednikom, Udruga branitelja Marija Gorica, predstavnici Tigrova KZŽ, Udruga branitelja  Milić – Hržić – Sučić iz Rakovice Samoborske, naše podružnice Gromova Zagrebačke, Karlovačke te Krapinsko-Zagorske županije, naš ratni zapovjednik OKB-a Žarko Jelić te kuburaši grof Kulmer iz Zaboka.

Proslava je započela polaganjem vijenca i svijeća na spomeniku Rudolfa Perešina te je nastavljena u prostorijama sportskog centra Gornja Stubica uz prigodnu proslavu, okrjepu te ugodno druženje svih nazočnih gostiju i uzvanika.

Lp

Renato Brković

tajnik Kluba OKB-a 2.GBR ˝Gromovi˝

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here