Obilježba 70. obljetnice tragedije „Bleiburga“

0
800

Povodom obilježavanja 70. obljetnice pokolja u Bleiburgu Zbor udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi (ZUV HGP)  u zajedništvu sa specijalnom policijom iz Domovinskoga rata  organizira  odlazak hrvatskih branitelja u Bleiburg 16. svibnja 2015.g.

Pozivamo sve zainteresirane veterane Gromova za odlazak u Bleiburg da se jave tajniku URV 2. gbr Gromovi Branku Kolariću na broj mobitela: 099/80 57 231,  prijave se vrše najkasnije do 14. svibnja 2015.g. Putovanje je besplatno, detalje oko putovanja dobiti će se prilikom prijava na isto.

Kod prijave potrebno je navesti: ime i prezime, OIB, broj mobitela i mjesto ukrcaja. Svi putnici prilikom odlaska moraju imati kod sebe važeću osobnu iskaznicu ili putovnicu.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here