Obilježavanje u Novigradu 18. veljače 2012. god.

0
1009

 
Obavješćujemo ratne veterane 2. gardijske brigade Gromovi i obitelji poginulih Gromova da će se 18. veljače (subota) 2012. godine s početkom u 11,00 sati obilježiti 19. obljetnica obrane Novigrada u akciji „Maslenica“.
Udruga ratnih veterana 2. gbr Gromovi organizira prijevoz autobusom od Siska, Zagreba, i Karlovca do Novigrada. Nositelj organizacije prijevoza je Podružnica Sisačko-moslavače županije. Oni koji su se prijavili za prvotni nadnevak obilježavanja, 12. veljače, molimo neka se jave gosp. Branku Kolariću iz Siska na mob. broj: 099/805-7231 i potvrde odlazak 18. veljače. Polazak autobusa će biti iz Sisaka, a ovisno o prijavama autobus će stajati u Velikoj Gorici, Novom Zagrebu i Karlovcu. Informacije o vremenu i mjestu polaska, stajalištima autobusa te drugim pojedinostima mogu se dobiti na navedenom broju telefona.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here