Obilježavanja i odavanja počasti poginulim i nestalim “Gromovima”

0
2079

U ovoj galeriji slika možete vidjeti dio fotografija s proslava i obilježavanja značajnih bitaka i događaja iz Domovinskog rata u kojima je sudjelovala 2. gardijska brigada „Gromovi“ , ali i ostalih značajnijih nadnevaka iz Domovinskog rata.  Na ovakvim obljetnicama nastojimo otrgnuti zaboravu doprinos 2. gbr u obrani i oslobađanju Domovine u Domovinskom ratu, a ponajviše sjetiti se naših poginulih pripadnika i njihove žrtve, ali i svih poginulih hrvatskih branitelja. Ova galerija slika odnosi se u najvećem dijelu na razdoblje od protekle četiri godine, od 2007. do 2011. godine. Galerije slika s najnovijih obilježavanja i odavanja počasti poginulim suborcima, ali i s ostalih aktivnosti Udruge ratnih veterana 2. gbr „Gromovi“ možete pratiti u rubrici „Najnovije vijesti“, počevši od Dana brigade 2011. godine.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here