Obilježavanje 29. godišnjice VRO “VIHOR”

Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi i Kluba veterana Domovinskog rata 102. brigade HV-e Novi Zagreb u zajedništvu su obilježili 29. obljetnice VRO “VIHOR”.

Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi  i Kluba veterana Domovinskog rata 102. brigade HV-e Novi Zagreb odali su počast poginulim u VRO “VIHOR” polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća.

Zajedničku molitvu za poginule kod spomen obilježja predvodio je don Branko Čagalj kapelan vojne kapelanije Sv. Ilije Proroka vojarne “Pukovnik Predrag Matanović”, Petrinja.

Odavanju počasti ispred Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi prisustvovali su predsjednik  Ivan Krupec, članovi upravnog odbora Krešimir Maretić, Željko Makek, Nenad Bužanić predsjednik podružnice  Sisačko-moslavačke županije, Drago Kovačević i Milan Sarač, KLUB OKB-a udruge, Damir Maršanić, Vedran Ešegović, Siniša Grošek, Miljenko Horvat i Božidar Očić.

Ispred  Kluba veterana Domovinskog rata 102. brigade HV-e Novi Zagreb počast su odali Stjepan Koren, Srećko Blažina i Zvonko Blagus

Šišinec, 12. prosinac 2020. godine