OBILJEŽAVANJE 25. GODIŠNJICE ” OLUJE ” U KRAPINI

0
925

Uz pokroviteljstvo i potporu Krapinsko – zagorske županije i Grada Krapine, ove nedjelje svečano  se obilježio Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 25. godišnjica Vojno – redarstvene operacije “Oluja“. Sudionici, među kojima i tradicionalno braniteljske udruge s područja Krapinsko – zagorske županije okupili su se danas u 17.30 sati na gradskom groblju u Krapini, gdje su odali počast svim poginulim i umrlim hrvatskim braniteljima. U 19 sati na igralištu kraj Osnovne škole “Ljudevit Gaj” postrojili su se ratni veterani i formirmirali kolonu, a u 19.10 sati počeo je mimohod ulicama grada Krapine uz pratnju Gradskog puhačkog orkestra Krapina, do Starog grada, gdje je u 19.40 sati počeo prigodni program. Cjelokupni program obilježavanja proveden je uz pridržavanje svih mjera zaštite od koronavirusa.

FOTO: Zdravko Grden

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here