Poziv za obilježavanje 23. obljetnice akcije „Farkašić“

0
913

Povodom 23. obljetnice akcije „Farkašić“ i Dana  branitelja Sisačko-moslavačke županije ratni veterani 2. gardijske brigade „Gromovi“ okupljeni u udruge  Urv 2. gbr „Gromovi“ i udrugu „Crne mambe“ u Novom Farkašiću će 18.listopada 2014.g. na svečan i dostojanstven  način obilježi 23. obljetnicu akciju „Farkašić“ i Dan branitelja Sisačko-moslavačke županije. Obilježba se održava pod pokroviteljstvom Sisačko-moslavačke županije.

Pozivamo sve veterane Gromova kao i sve hrvatske branitelje da se priključe obilježbi te se s pijetetom u zajedništvu prisjetimo svih poginulih, nestalih i umrlih hrvatskih branitelja u Domovinskom ratu.

Protokol obilježavanja:

09,15 sati Polaganje vijenaca i paljenje svijeća te molitva za poginule

hrvatske branitelje kod spomenika na Senjaku – Petrinja.

10,00 sati Sveta Misa za poginule, umrle i nestale

hrvatske branitelje u župnoj crkvi Sv. Lovre- Petrinja

12,00 sati Svečanost obilježbe akcije „Farkašić“ i Dana hrvatskih branitelja

Sisačko-moslavačke županije

Novi Farkašić-ispred Društvenog doma


Radujemo se Vašem dolasku.
                                                                         

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here