Obilježavanje Dana Hrvatske vojske, Dana Hrvatske kopnene vojske i 33. obljetnice ustrojavanja Hrvatske vojske.

0
195

UDRUGA RATNIH VETERANA 2. GARDIJSKE BRIGADE GROMOVI u zajedništvu sa ZBOROM UDRUGA VETERANA HRVATSKIH GARDIJSKIH POSTROJBI sudjelovala je na obilježavanja Dana Hrvatske vojske, Dana Hrvatske kopnene vojske i 33. obljetnice ustrojavanja Hrvatske vojske počelo je odavanjem se počast  svima koji su dali svoje živote za Domovinu zajedničkim polaganjem vijenca i paljenjem svijeća na Spomen ploču utemeljenja Zbora narodne garde na stadionu NK Zagreb u Kranjčevićevoj ulici koje se odvijalo u organizaciji Ministarstva obrane Republike Hrvatske i Ministarstva hrvatskih branitelja.

Povodom Dana Hrvatske vojske, Dana Hrvatske kopnene vojske i 33. obljetnice ustrojavanja Hrvatske vojske prisustvovali smo Svečanoj akademiji u Velikoj dvorani doma Hrvatske vojske “Zvonimir” u organizaciji Ministarstvom obrane Republike Hrvatske.

Na poziv Predsjednika Republike Hrvatske i vrhovnog zapovjednika Oružanih snaga Republike Hrvatske gospodina Zorana Milanovića delegacija UDRUGE RATNIH VETERANA 2. GARDIJSKE BRIGADE GROMOVI prisustvovala je Svečanom prijemu u prigodi obilježavanja Dana Hrvatske vojske, Dana Hrvatske kopnene vojske i 33. obljetnice ustrojavanja Hrvatske vojske.

 

Na poziv UDRUGA BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA ZAGREBAČKOG ELEKTRIČNOG TRAMVAJA delegacija UDRUGE RATNIH VETERANA 2. GARDIJSKE BRIGADE GROMOVI prisustvovala je OBILJEŽAVANJU DANA DRŽAVNOSTI, DANA ORUŽANIH SNAGA REPUBLIKE HRVATSKE TE DANA BRANITELJA GRADA ZAGREBA

https://www.morh.hr/ministar-anusic-nastavit-cemo-podizati-standard-vojnicima-i-ulagati-u-hrvatsku-vojsku/

https://www.predsjednik.hr/vijesti/predsjednik-milanovic-na-svecanosti-povodom-dana-oruzanih-snaga-bez-ljudi-bez-vojnika-nema-ni-vojske/

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here