Obavijest: Umro je Josip Ištvanović

0
1539

S tugom i žalosti obavješćujemo sve  ratne veterane 2. gardijske brigade „Gromovi“, hrvatske branitelje, prijatelje i poznanike da je  umro naš Grom, hrvatski branitelj, stožerni narednik Josip Ištvanović .

Pokojni Josip,  u obranu napadnute Domovine Hrvatske stao je  1991. godine, a 1992. godine pristupio je  2. gardijskoj brigadi Gromovi.

S 2. gbr Gromovi prošao je sva bojišta u vrijeme Domovinskog rata na kojima je postrojba djelovala. Za svoj doprinos u obrani i oslobađanju Republike Hrvatske u  Domovinskom ratu višestruko je odlikovan.

Sprovod pokojnog Josipa  bit će u utork 30. 2019.  godine u 15,00 sati,  na groblju Markuševc.

Ožalošćenoj obitelji,  tugujućoj rodbini i  prijateljima pokojnog Josipa u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi izražavamo iskrenu sućut.

Josipe, počivaj u miru Božjem i neka Ti je laka hrvatska zemlja za čiju si se  slobodu nesebično borio.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here