Obavijest: Umro je Ahmet Dedić

0
3187

U žalosti i tuzi  obavješćujemo sve  ratne veterane 2. gardijske brigade „Gromovi“, hrvatske branitelje, prijatelje i poznanike da je nakon kratke i teške bolesti  umro naš Grom, hrvatski branitelj, narednik Ahmet Dedić.

Pokojni Ahmet,  u obranu napadnute Domovine Hrvatske uključio se  1991. godine priključivši se 120. brigadi HV-e u Sisku. U siječnju 1992. godine pristupio je  2. gardijskoj brigadi Gromovi, 2. pješačkoj bojni.

S 2. gbr Gromovi prošao je sva bojišta u vrijeme Domovinskog rata na kojima je postrojba djelovala. Za svoj doprinos u obrani i oslobađanju Republike Hrvatske u  Domovinskom ratu višestruko je odlikovan.

Sprovod pokojnog Ahmeta  bit će u srijedu 06. veljače   2019.  godine u 14,00 sati,  na Gradskom groblju Viktorovac u Sisku.

Ožalošćenoj obitelji,  tugujućoj rodbini i  prijateljima pokojnog Ahmeta  u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi izražavamo iskrenu sućut.

Ahmete, neka Ti je laka hrvatska zemlja za čiju si se  slobodu nesebično borio.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here