Obavijest: Sistematski pregled za hrvatske branitelje Grada Zagreba

Gradski ured za hrvatske branitelje Grada Zagreba i ove godine organizira besplatne sistematske preglede za hrvatske branitelje s područja Grada Zagreba.

Sistematski pregled je ciljano namijenjen ranom otkrivanju plućnih i srčanih bolesti te prevenciji najčešćih malignih bolesti.

Zahtjevi za sistematske preglede zaprimaju se u Gradskom uredu za branitelje na lokaciji Vodnikova 14 u Zagrebu, od ponedjeljka 03. lipnja 2019. godine do popunjenosti kapaciteta, radnim danom od 08,00 do 15,00 sati.

Zahtjevu je potrebno priložiti:

• dokaz o prebivalištu u Zagrebu (osobna iskaznica na uvid)
  • presliku dokaza o statusu hrvatskog branitelja

Za sistematski pregled mogu se prijaviti:

• hrvatske branitelje iz Domovinskog rata s prebivalištem u gradu Zagrebu
  • članove obitelji smrtno stradalih i nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata koji su korisnici obiteljske invalidnine/naknade, s prebivalištem u gradu Zagrebu.

Za potrebne informacije zainteresirani hrvatski branitelji i članovi obitelji smrtno stradalih, zatočenih i nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata mogu se obratiti u Gradski ured za branitelje, Vodnikova 14 u Zagrebu osobno ili na brojeve telefona: 01/6100 343, 01/6100 368 ili 01/6100 330.