Obavijest o pokopu hrvatskog domoljuba Zvonka Bušića

0
993

ZBOR UDRUGA  VETERANA

HRVATSKIH GARDIJSKIH  POSTROJBI

Assembly of associations of Croatian war veterans guard units

Avenija Dubrava 220, 10 040 Zagreb

 OIB 51400119853

MB  2757974

Poštovani prijatelji, povodom tragične smrti hrvatskog domoljuba Zvonka Bušića njegova obitelj izrazila je želju da na pogrebu sudjeluju hrvatski branitelji poglavito pripadnici gardijskih brigada i specijalne policije. Molimo Vas da u što većem broju ispunimo ovu želju i odamo počast domoljubu koji nas je nažalost napustio ojađen situacijom u domovini kao i mnogi naši prijatelji do sada.

Posljednji ispraćaj hrvatskog domoljuba i mučenika Zvonka Bušića, održat će se u srijedu 04. 09. 2013. u 12,00 sati na zagrebačkom Mirogoju. Molimo Vas da na pogreb dođete s braniteljskim obilježjima a poželjno je doći i u odorama sa oznakama postrojbi. Ukoliko dolazite u odorama nastojite da budu kompletne sukladno propisniku o nošenju vojnih odora.

 

Lijep pozdrav !

Predsjednik ZUV HGP

Ilija Vučemilović Šimunović

 

Pozivamo članove Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ i sve ratne veterane Gromove koji su u mogućnosti, i sukladno uputama Zbora udruga gardijskih postrojbi na posljednji ispraćaj hrvatskog domoljuba Zvonka Bušića.

 

Predsjednik URV 2. gbr Gromovi

Mile Krišto

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here