Obavijest o obilježavanju 23. obljetnice osnutka 2. gardijske brigade „Gromovi“

0
857

Obavješćujemo obitelji poginulih pripadnika 2. gbr Gromovi, članove URV 2. gbr Gromovi, sve veterane 2. gbr Gromovi te prijatelje i poštovatelje Gromova, da će se 23. obljetnica osnutka 2. gardijske brigade Hrvatske vojske svečano obilježiti u subotu 31. svibnja 2014. godine u Sisku. Javni poziv s cjelokupnim programom objavit ćemo ovdje na našoj službenoj mrežnoj stranici Udruge desetak dana prije obljetnice. Toga dana odat ćemo počast našim poginulim prijateljima, a prisjetit ćemo se i osnivanja 1. i 2. pješačke bojne, Oklopne bojne, Topničko-raketnog i protuoklopno-raketnog divizijuna, kao i svih ostalih postrojba i sastavnica Brigade. Radujemo se Vašem dolasku.

Upravni odbor URV 2. gbr Gromovi

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here