Obavijest o natječajima za zapošljavanje na određeno vrijeme u odjelu za legalizaciju Grada Zagreba

0
1076

Gradski ureda za branitelje Grada Zagreba obavješćuje da će dana 10. listopada 2013. godine biti objavljen natječaj za zapošljavanje na određeno vrijeme, a vezano uz postupak legalizacije, i to za osobe sa visokom stručnom spremom geodetskog, građevinskog i arhitektonskog smjera.

Ukoliko netko od članova Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ ili branitelja općenito, uključujući i članove obitelji, prvenstveno djecu, odgovara navedenom traženju, može se javiti na navedeni natječaj uz podatak o osobnom ili obiteljskom statusu sukladno Zakonu o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji.

Navedeni natječaj će biti objavljen na službenim stranicama Grada Zagreba (www.zagreb.hr) – Zapošljavanje, te u javnim glasilima.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here