Obavijest članovima Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi

0
993

U utorak, 23. prosinca 2014. u vremenu od 16,00 do 19,00 sati u prostorijama Udruge u Zagrebu, Avenija Dubrava 220 bit će organizirano dežurstvo zbog podjele kalendara udruge za 2015. godinu.

Pozivamo članove Udruge 2. gbr Gromovi iz središnjice koji su podmirili tekuću članarinu da podignu svoj kalendar Gromova u navedeno vrijeme. Članovi koji nisu iz Zagreba ili Zagrebačke županije odnosno oni koji neće moći doći u prostorije Udruge, o načinu i vremenu podjele kalendara bit će naknadno obaviješteni putem mrežne stranice Udruge.

Članovi udruge iz Podružnice Karlovačke i Sisačko-moslavačke županije svoje kalendare mogu podići u svojim podružnicama od 22. prosinca 2014.g. Javiti se tajnicima podružnica za mjesto i vrijeme preuzimanja kalendara.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here