Novi broj Magazina Oluja

0
1071

Na kioscima od ponedjeljka 26. kolovoza u izdanju Večernjeg lista možete nabaviti najnoviji broj mjesečnika Oluja. Između mnoštva zanimljivih priča izdvajamo intervju s generalom Damirom Krstičevićem koji je svoju uspješnost na bojnom polju preslikao na profesionalni život, potom potresnu priču oca poginulog snimatelja Gordana Lederera. Ivica Pandža Orkan iznio je zanimljivu životnu i ratnu priču o Bekimu Berishi, hrvatskom branitelju, generalu OVK koji se borio za Hrvatsku, svoju drugu domovinu. Magazin Oluja donosi analizu „rata za dionice“ Croatia osiguranja i Hrvatske poštanske banke, koje bi, nadaju se branitelji, dijelom trebale pripasti Fondu branitelja i tako povećati njegovu vrijednost za čak 19 posto. Uz mnoge druge zanimljive članke u najnovijem broju Magazina Oluja, zbog nenamjerne tehničke pogrješke u prošlom broju ponovljena je priča o Gromu, snajperistu i književniku Antunu Jozingu.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here