Nogometna utakmica u spomen i čast 2. gardijskoj brigadi „Gromovi“ (Foto)

0
866

Na nogometnom igralištu vojarne „Pukovnik Predrag Matanović“ u Petrinji, nogometnu utakmicu u čast 2. gardijskoj brigadi „Gromovi“ i u spomen poginulim i nestalim  Gromovima odigrale su 14. svibnja 2014. godine nogometne momčadi Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ i 2. mehanizirane bojne – Gromovi gmtbr. Utakmica je organizirana u sklopu obilježavanja 23. obljetnice osnutka 2. gbr Gromovi i Dana 2. mb Gromovi. Ovdje se ne može znati koja je momčad bila domaćin, jer momčad djelatnih Gromova čine i mnogi veterani 2. gbr Gromovi, kao što i momčad veterana Gromova čine i mnogi djelatni Gromovi. Da su snage Gromova bile izjednačene govori i neriješeni rezultat 2:2. U ovoj utakmici u svakom su slučaju pobjednici Gromovi.

Fotogalerija:

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here