Nogometaši Gromova osvojili turnir u Martinskoj Vesi (Foto)

0
1055

Nogometna momčad Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ Podružnice Sisačko-moslavačke županije pod vodstvom Stjepana Kukurića osvojila je drugu godinu za redom prvo mjesto na nogometnom turniru u Martinskoj Vesi, 10. svibnja 2014. godine. Memorijalni nogometni turnir „Bljesak 2014“ u organizaciji Udruge hrvatskih veterana Domovinskog rata Općine Martinska Ves održava se u spomen na poginule hrvatske branitelje u vojno-redarstvenoj akciji Bljesak. Prije turnira predstavnici udruga sudionica natjecanja odali su počast poginulim polaganjem vijenca i paljenjem svijeća na spomeniku poginulim braniteljima te kod središnjeg križa na mjesnom groblju. Počast su odali i gosti iz Moto kluba „Veterani Croatia“. Molitvu za poginule predvodio je vlč. Mato Malekinušić, župnik u Martinskoj Vesi.

Na turniru su sudjelovale četiri nogometne momčadi koje su ostvarile slijedeće rezultate: 

1. mjesto URV 2. gbr Gromovi

2. mjesto UHVDR Općine Martinska Ves

3. mjesto NK Moela Umag

4. mjesto UHBDR Policije  SMŽ-e

Fotogalerija:

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here