NIKICA ( NIKOLA ) MARINKOVIĆ 02.07.1970. – 24.10.2018.

0
1631

U žalosti obavješćujemo ratne veterane 2. gardijske brigade „Gromovi“, hrvatske branitelje, prijatelje i poznanike da nas je nakon duge i teške bolesti   napustio naš Grom, hrvatski branitelj Nikica Marinković.

Pokojni Nikica, u obranu napadnute Domovine Hrvatske uključio se 1991. godine kao pripadnik pričuvne 151. brigade HV-e. U srpnju 1992. godine pristupio je 2. gardijskoj brigadi Gromovi. Za svoj doprinos u obrani i oslobađanju Republike Hrvatske u Domovinskom ratu višestruko je odlikovan.

Sprovod pokojnog Nikice bit će u ponedjeljak 29. listopada 2018. godine u 13,35 sati na krematoriju Gradskog groblja Mirogoj u Zagrebu.

Ožalošćenoj obitelji,  tugujućoj rodbini i  prijateljima pokojnog Nikice  u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi  izražavamo iskrenu sućut.

Nikica, počivaj u miru Božjem i neka Ti je laka hrvatska zemlja za čiju si se  slobodu nesebično borio.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here