Najava redovnih Izvještajno-Izbornih Zborova u podružnicama Udruge

0
1674

 

Zbor zu podružnici Karlovačke županije:

 Obavješćujemo Vas da će se redovni Izvještajno-izborni Zbor podružnice karlovačke županije održati u subotu 19. siječnja 2019.god., s početkom u 16:00 sati, u Domu DVD Barilović Barilović 93, 47252 Barilović.

Zbor u podružnici Sisačko-moslavačke županjije:

Zbor u podružnici Sisačko-moslavačke županije održati će se u subotu 26. siječnja 2019. godine, s početkom u 18,00 sati, u POU Hrvatski Dom Petrinja, Matije Gupca 2, Petrinja (kod Doma zdravlja).

Informaciju za vrijeme i mjesto održavanja Izvještajnih  Zborova,  Krapinsko-zagorske i Zagrebačke podružnice objaviti ćemo naknadno.

Pozivamo sve temeljne članove iz Karlovačke i Sisačko-moslavačke podružnice  da se odazovu na  Izvještajno-izbore zborove. Za detaljne informacije možete se obratiti predsjednicima ili tajnicima podružnica.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here