Najava premijere epizode „Maslenica i Medački džep“ iz serijala „Pobjednici“

0
1109

U Sisku, u utorak 7. veljače 2017.godine  s početkom u 18,00 sati u Domu kulture „Kristalna kocka vedrine“ održat će se premijera epizode „Maslenica i Medački džep“ iz serijala „Pobjednici“ autora Nenada Šestića, produkcija „Studio 23“.

U epizodi „Maslenica i Medački džep“ sudionici vremena, hrvatski branitelji  govore  o vojno-redarstvenim oslobodilačkim operacija Hrvatske vojske i policije na zadarskom bojištu, a u  3 D animaciji prikazuju se sam izvođenja operacija  na samom terenu.

Ulaz slobodan

Organizator:

Koordinacija udruga proisteklih iz Domovinskog rata Sisačko-moslavačke županije

Pokrovitelj: Grad Sisak i Sisačko-moslavačka županija

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here