NAJAVA: OSNIVAČKI ZBOR PODRUŽNICE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

0
1021

Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi osniva podružnicu za Krapinsko-zagorsku županiju. Ova podružnica formira se zbog velikog  interesa bivših pripadnika 2. gardijske brigade Gromovi za zajedništvom i okupljanjem ratnih veterana Gromova  s područja Krapinsko-zagorske i Varaždinske županije.

Osnivački Zbor, URV 2. gbr  Gromovi Podružnice Krapinsko-zagorske županije biti će u petak 27. ožujka 2015.g. s početkom u 17,00 sati. Zbor će se održati u Pučkom otvorenom učilištu, Šetalište Hrvatskog narodnog preporoda 13  u Krapini.

Pozivamo sve ratne  veterane Gromova s područja Krapinsko-zagorske i Varaždinske županije da dođu na Osnivački Zbor podružnice te ako već nisu ispune pristupnicu za pristupanje URV 2. gbr Gromovi Podružnici KZŽ-e. Detaljnije informacije možete dobiti od  odgovorne osobe za kontakte i informacije ispred udruge od  gospodina Davora Kantolića na mobitel: 098/67 18 10 ili na email: davor.kantolic.dk@gmail.com

Jednom Grom, zauvijek Grom.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here