Najava: Osnivački Zbor Kluba Okb-a 2.gbr Gromovi i Dana oklopne bojne 2. gbr Gromovi

naslovna

Upravni odbor Udruge  ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi, na održanoj sjednici Upravnog odbora 3. listopada 2016.g. donio je odluku kojom se određuje obilježavanje Dana Oklopne bojne 2.gbr Gromovi.

Upravni odbor Zagrebačke podružnice udruge  donio je odluku o formiranju Kluba Okb-a 2.gbr Gromovi unutar podružnice, temeljem donesene odluke pristupilo se formiranju Kluba.

Poštovani članovi udruge, veterani Gromova, pripadnici Okb-a 2. gbr Gromovi pozivamo Vas na Osnivački Zbor Kluba Okb-a 2. gbr Gromovi i obilježavanje Dana oklopne bojne 2. gbr Gromovi.

Osnivački Zbor Kluba i obilježavanje Dana oklopne bojne 2. gbr Gromovi održat će se u subotu 22. listopada 2016.g. u Gornjoj Stubici po sljedećem protokolu:

15,30 sati: Gornja Stubica- Sportski centar

• Osnivački Zbor Kluba OKB-a 2. gbr Gromovi

17,00 sati: Gornja Stubica – Spomen područje kod biste Rudolfa Perišina

• Polaganje vijenaca, paljenje svijeća i molitva za poginule, umrle i nestale hrvatske               branitelje

18,00 sati: Gornja Stubica – Sportski centar

• Obilježavanje Dana oklopne bojne gbr Gromovi

Sve dodatne informacije možete dobiti od Damira Maršanića na broj mobitela:

pozivnica_dno