NAJAVA: Odlazak na obilježavanje 24. obljetnice obrane Novigrada i zadarskog zaleđa u akciji „Maslenica“

Već tradicionalno i ove godine Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi sudjelovati će 11. veljače 2017. godine u obilježbi 24. obljetnice obrane Novigrada i zadarskog zaleđa u akciji HV-e „Maslenica“. Organizator obilježavanja je  Općine Novigrad.

Program obilježavanja započinje u 11,00 sati u Novigradu  polaganjem vijenaca i komemoracijama na spomen obilježjima poginulim pripadnicima HRM-a i 2. gardijske brigade „Gromovi“.  Nakon odavanja počasti i domjenka u Novigradu, odlazi se na polaganje vijenaca na spomen obilježje poginulim hrvatskim braniteljima u susjedni Paljuv.

Udruga ratnih veterana 2. gbr Gromovi organizira prijevoz za odlazak na obilježbu autobusom na relaciji-Sisak- Petrinja-Zagreb-Karlovac-Novigrad-Paljuv.

Svi zainteresirani veterani Gromova za organizirani odlazak s URV 2. gbr Gromovi trebaju se ovisno o mjestu boravišta prijaviti sljedećim osobama:

• Područje Grada Zagreba i Zagrebačke županije – Boris Halužan, mob: 091/30 87 792
  • Područje Sisačko-moslavačke županije – Branko Kolarić, mob: 099/80 57 231
  • Područje Karlovačke županije – Milan Valentić, mob: 098/66 75 69
  • Područje Krapinsko -zagorske županije – Stjepan Duš, mob: 098/18 41 429

Prijave se primaju do popune slobodnih mjesta u autobusu, a najkasnije do  6.veljače 2017.godine.

Detalje o putovanju (vrijeme i mjesta ukrcaja i dr.) svi prijavljeni dobiti će od voditelja puta prije samog putovanja.