NAJAVA OBILJEŽAVANJA NA TURNJU!!

0
1382

Povodom Dana neovisnosti Republike Hrvatske, Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ u nedjelju 8. listopada obilježit će 26. obljetnicu sudjelovanja „Gromova“ u borbenim djelovanjima na Karlovačko-dugoreškom bojištu i 26. obljetnicu obrane Karlovca na Turanjskom mostu.

Pozivam Vas da u zajedništvu  odamo počast poginulim hrvatskim braniteljima posebno se prisjećajući pripadnika 2. gbr. „Gromovi“ poginulih u obrani Karlovca i Duge Rese tijekom Domovinskog rata, i zajedno obilježimo Dan neovisnosti RH.

Obilježavanje će se održat po slijedećem programu:

09,30sati

Polaganje vijenaca i paljenje svijeća kod spomen ploče poginulim braniteljima u Domovinskom ratu na Turnju (Karlovac)-

10,30 sati

Sveta Misa za poginule, umrle i nestale Gromove  i sve hrvatske branitelje, crkva Presvetog Srca Isusov Novi centar (Karlovac).

12,30 sati

Prigodni program povodom 26. obljetnice borbenih djelovanja „Gromova” na Karlovačko-dugoreškom bojištu i obrane Turanjskog mosta- restoran „Zrinski“  Dom HV-e Karlovac

Radujemo se Vašem dolasku.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here