Najava obilježavanja 25. obljetnice ustrojstva 2. pb „Banijska Oluja“ i 3. pb „Banska legija“.

0
1127

NASLOVNA

Udruga ratnih veterana 2. gbr Gromovi, Podružnice Sisačko-moslavačke i Karlovačke županije organizirajuobilježavanje 25. obljetnice ustrojstva 2. pješačke bojne „Banijska oluja“ i 3. pješačke bojne „Banska legija“.

Ispred_najave_obilježbe_2_pb

 Podružnica Sisačko-moslavačke županije obilježbu 25. godišnjice 2.pb „Banijska oluja“ sprovesti će u četvrtak 16. lipnja 2016.g. u Sisku po sljedećem protokolu:

17,00 sati Polaganje vijenaca i paljenje svijeća te molitva za sve poginule, umrle i nestale Gromove i sve hrvatske branitelje u Domovinskom ratu kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima na Kontrobi u Sisku (Trg dr. F. Tuđmana).

18,00 sati Svečana akademija i večera u restoranu „Stari grad“ u Sisku.

Zainteresirani veterani Gromova Podružnice Smž-e za sudjelovanje na svečanoj Akademiji i večeri zbog ograničenog broja mjesta i  dobivanja detaljnijih informacija trebaju se javiti dopredsjedniku Podružnice Smž-e gospodinu Krunoslavu Došenu na broj mobitela: 098/92 70 530.

Ispred_najave_obiljezbe_3_pb

Podružnica Karlovačke  županije sprovest će  obilježbu 25. godišnjice  3. pb „Banska legija“

u subotu 25. lipnja 2016.g. u Dugoj Resi po sljedećem protokolu:

10,00 h Polaganje vijenaca i paljenje svijeća poginulim, umrlim i nestalim Gromovima i svim hrvatskim braniteljima –  spomenik poginulim Gromovima, Duga Resa dr. Ivana Banjavčića 2
11,00 h Sveta Misa za sve poginule hrvatske branitelje u Domovinskom ratu – crkva Sv. Antuna Padovanskog, Duga Resa, Jozefinska ulica 62 b
12,00 h Svečana akademija –Pučko otvoreno učilište- Duga Resa, Trg Sv. Jurja 3

 

Više informacija o obilježbi možete dobiti kod predsjednika podružnice gospodina Milana Valentića na broj mobitela: 098/66 75 69 ili tajnika podružnice gospodina Dražena Marčića na broj mobitela:  095/5091-830.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here