NAJAVA DOGAĐANJA!!!

Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi temeljem plana  rada u 2015.g. te sukladno donesenim odlukama Upravnog odbora udruge u narednom periodu najavljuje:

1.      Osnivački Zbor Podružnice Zagrebačke

Dana 28. svibnja 2015.g.  održat će se Osnivački Zbor Podružnice Zagrebačke. Zbor će se održati u Velikoj Mlaki, Trg Majke hrvatice 17 (vatrogasni dom)  s početkom u 18:30 sati

2.      Obilježba 24. obljetnice osnutka 2.pb „Banijska oluja“2. gbr Gromovi

Obilježba 24. obljetnice osnutka 2. pb, 2. gbr Gromovi održat će se 30.svibnja 2015.g. u Sisku.

Protokol obilježbe:

9,30 h Polaganje vijenaca i paljenje svijeća kod središnjeg križa na GradskomgrobljuViktorovac u Sisku
10,00 h Sveta Misa za sve poginule hrvatske branitelje u crkvi Sv. Marijena Viktorovcu
11,30 h Svečanost obilježbe na SRC „Zibel-kupalište“
13,00 h Memorijalni pozivni  malonogometni turnir „Puk. P. Matanović“na SRC „Zibel“.

3.      Obilježba 24. obljetnice osnutka 2. gbr Gromovi, 1. pb „Crne mambe  i 3.              pb „Banska legija“

Obilježba 24. obljetnice osnutka 2. gbr Gromovi i njenih postrojbi 1. pb i 3. pb održat će se 21.lipnja  2015.g. u Dugoj Resi.

Protokol obilježbe:

10,00 h Sveta Misa u crkvi Sv. Antuna Padovanskog – Duga Resa
11,00 h Polaganje vijenaca i paljenje svijeća kod spomen obilježja poginulimGromovima – učenički  dom –  Duga Resa

12,00 h Svečana akademija – učenički  dom –  Duga Resa
13,00 h Objed i druženje sudionika obilježbe

Pozivamo obitelji poginulih Gromova, sve veterane Gromova, prijatelje i simpatizere 2. gbr Gromovi da nam se priključe u nadolazećim obilježbama te u zajedništvu  na svečan i dostojanstven način obilježimo ove obljetnice.