NAJAVA DOGAĐANJA!!

0
867

U četvrtak 8. listopada  2015.g. u organizaciji    URV 2. gbr Gromovi, podružnice Karlovačke županije  a povodom Dana neovisnosti Republike Hrvatske obilježit će se  24. obljetnica sudjelovanja „Gromova“ u borbenim djelovanjima na Karlovačko-dugoreškom bojištu i 24. obljetnica obrane Karlovca na Turanjskom mostu.

Pozivamo Vas da svojom nazočnošću uveličate proslavu Dana neovisnosti Republike Hrvatske, da svi zajedno odamo počast poginulim hrvatskim braniteljima poginulim u obrani Karlovca i Duge Rese tijekom Domovinskog rata.

Protokol obilježbe:

 

10,00 sati

 

Polaganje vijenaca i paljenje svijeća te molitva za poginule kod                                           spomenika poginulim hrvatskim braniteljima  – Turanj (Karlovac)
11,00 sati

 

 

Sveta   Misa za  poginule, umrle i nestale  „Gromove“  i sve                                    hrvatske branitelje  u župnoj crkvi Presvetog Srca Isusova                                                – Novi centar -Karlovac
12,30 sati Prigodni program obilježbe – restoran „Zrinski“ M. Držića bb – Karlovac

 

Srdačno se veselimo vašem dolasku.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here