Na obilježavanju 23. obljetnice 102. brigade HV

Ponedjeljak, 16. lipanj 2014 15:02 Siniša Mihović

U subotu 14. lipnja 2014. godine u Spomen gaju 102. brigade u selu Šišinec obilježena je 23. godišnjica osnutka 102. br. HV – Novi Zagreb. Zahvaljujemo našim prijateljima iz 2. gardijske brigade “GROMOVI”, iz Općine Lekenik, Mjesnog odbora Šišinec i Zavičajne udruge Stankovci na sudjelovanje u prigodnoj proslavi, polaganju vijenaca i paljenju svijeća. Nakon kratkog prigodnog govora predsjednika Kluba VDR 102. br. HV – gospodina Željka Vranića nastavljeno je druženje uz skromni domjenak u Hrvatskom domu “ŠIŠINEC”. Još jednom zahvaljujemo svim prisutnima na proslavi, koji su odvojili svoje slobodno vrijeme za spomen na osnutak naše brigade i na poginule suborce iz 102. br. HV i 2.A br. “GROMOVI”.

Izvor: www.102brigada.hr