Memorijalni nogometni susret u Petrovcu

0
971

Pod pokroviteljstvom Sisačko-moslavačke županije i Grada Siska u Petrovcu će biti održan Memorijalni nogometni susret u petak, 14. rujna 2012. godine, s početkom u 17 sati. Poslije sportskog susreta na igralištu Hrvatskog nogometnog kluba “Petrovec” kulturno umjetnički program izvest će članice i članovi Folklornog ansambla “Ivan Goran Kovačić” Sisak. Slijedi domjenak za sudionike susreta, programa i sve goste.

Memorijalni nogometni susret posvećen je hrvatskom branitelju Siniši Mikočeviću, pripadniku 2. gardijske brigade “Gromovi” koji je poginuo u Matijevićima 18. rujna 1995. godine.

Sportskom susretu nazočit će član Savjeta za pitanja hrvatskih branitelja i stradalnika Domovinskog rata Ivica Pandža.

 

http://www.smz.hr

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here