Memorijalni nogometni susret “Siniša Mikočević” 2011.g.

0
1579

Dana 10. rujna 2011.g. u selu Greda na igralištu NK “Mladost” u Gredi pokraj Siska održan je 10. rujna 2011. god.memorijalni nogometni susret momčadi “Mladosti” i “Udruge ratnih veterana 2. gbr “Gromovi” Podružnice SMŽ. Susret je održan u čast i u spomen na poginulog pripadnika i časnika 2. gbr “Gromovi” Sinišu Mikočevića koji je svoj život časno položio na oltar domovine 18. rujna 1995. godine u vojnog akciji “Una ’95”  u Matijevićima pokraj Dvora.

Susret je otpočeo udarcem lopte s centra igrališta kojega je izveo otac poginulog Joža Mikočević. 

 Nonogometni susret održan je na incijativu obitelji Mikočević i suorganizaciju NK Mladost Greda u kojem je poginuli Siniša igrao nogomet te u suorganizaciji Udruge ratnih veterana 2. gbr Gromovi Podružnice Sisačko-moslavačke županije.

 Ovom prilikom Udruga ratnih veterana 2. gbr  Gromovi dodjelila je  Zahvalnice Sisačko-moslavačkoj županiji, Gradu Sisku te NK Mladost Greda za suradnju i nesebićnu pomoć Udruzi u promicanju vrijednosti Domovinskog rata te čuvanje spomena na heroje Gromova koji su svoje živote utkali u temelje RH. Memorijalnom susretu nazoćio je  izaslanik županice Sisačko-moslavačke županije  član savjeta za hrvatske branitelje Ivica Pandža-Orkan, uz članove obitelji Mikočević nazočni su bili i članovi Udruge ratnih veterana 2. gbr Gromovi, suborci poginulog iz 2. i 3. pješačke bojne Gromova te mještani Grede .Nakon fer-play sportskog nadmetanja pobjedu susreta odnjela je momčad veteran  Udruge ratnih veterana 2. gbr Podružnice SMŽ-e rezultatom 8:2


Pokrovitelj ovog Memorijalnog sportskog susreta je Sisačko-moslavačka županije i Grad Sisak.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here