Memorijalni nogometni susret Selekcije veterana HNS-a i veterana Gromova

0
1023

Pod pokroviteljstvom Sisačko-moslavačke županije i Grada Siska, NK Zeleni brijeg i obitelj Mikočević organiziraju povodom 18. obljetnice pogibije hrvatskog branitelja Siniše Mikočevića i svih poginulih branitelja u vojnoj operaciji “Una-95” memorijalni nogometni susret između Selekcija veterana HNS-a i Veterana Gromova. Susret će se održati 4. listopada 2013. godine u 16,00 sati na gradskom stadionu u Sisku.

PROTOKOL:

15,00 sati – Nogometni susret između podmlatka HNK “Segeste”

15,15 sati – Polaganje vijenaca i paljenje svijeća na grobu Siniše Mikočevića                                 kod središnjeg križa na gradskom groblju Viktorovac u Sisku

16,00 sati – Nogometni susret Selekcije veterana HNS -a i veterana Gromova                                 (URV 2. gbr Gromovi PSMŽ)

18,00 sati – Podjela pehara i zahvalnica

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here