KRUNOSLAV HORVATIĆ 12.05.1960 – 06.04.2022.

0
932

S tugom i žalosti obavješćujemo sve  ratne veterane 2. gardijske brigade „Gromovi“, hrvatske branitelje, prijatelje i poznanike da je umro naš hrvatski branitelj i dugogodišnji podupirajući član naše udruge.

Kruno je bio dragovoljac Domovinskog rata, od 1991.god. pripadnik Samostalne satnije “Cobre”,  kasnije  u sastavu 102.Br.HV-a, u činu narednika. Bio je dugogodišnji vrijedni podupirajući član, naše URV 2.Gbr “Gromovi”.

Pokop pokojnog  Krune biti će  u ponedeljak ,11.04.2022., u 14:00 sati, na gradskom groblju Velika Gorica.

Ožalošćenoj obitelji, tugujućoj rodbini i  prijateljima pokojnog  Krune u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi izražavamo iskrenu sućut.

Neka mu je laka hrvatska gruda, za koju je dao svoju mladost i zdravlje.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here